O naszej firmie

prace na wysokościach katowice

Specjaliści w pracy na wysokościach

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z pracami wysokościowymi. Specjalizujemy się głównie w pracach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Początki naszej działalności sięgają roku 2014, stąd też posiadamy już na rynku liczne grono zadowolonych klientów, którzy poświadczają nasz profesjonalizm oraz jakość usług.

Dlaczego RACCON?

Wszędzie tam, gdzie jest trudny dostęp i nie jest w stanie dojechać podnośnik koszowy, a rozstawienie rusztowania jest skomplikowane i kosztowne, nasz doświadczony zespół, jest w stanie się dostać wykorzystując dostęp linowy. Ciągle rosnący popyt rynku na usługi wysokościowe, powoduje nasz rozwój i otwieranie się na co raz to nowsze potrzeby klientów, dlatego też stale inwestujemy w nowy sprzęt. Stąd też w naszej ofercie jest między innymi usługa mycia wodą demineralizowaną, wykorzystująca system tyczkowy sięgający 12 metrów. W dziedzinie mycia okien na wysokości posiadamy największe doświadczenie i wykorzystujemy tylko sprawdzone środki dopasowane do konkretnej potrzeby.

W naszej ofercie

Poza myciem okien i elewacji, nasze bogate portfolio zawiera naprawy elewacji, montaże i demontaże, rozbiórki oraz arborystyczne wycinki drzew. Pełna gama świadczonych przez nas usług jest zawarta w zakładce „oferta”. Prace, które wykonujemy są ubezpieczone polisą OC. Działamy przede wszystkim na obszarze aglomeracji Śląska i południowej Polski.